Онлайн заняття Записатися в школу

МУЗИЧНА ШКОЛА

для дітей і дорослих

МУЗИЧНА ШКОЛА

для дітей і дорослих

Про школу «Maestro Music School»

Просто, доступно і без зайвого пафосу вчимо співати і грати на музичних інструментах всіх у кого є до цього інтерес. Можна довго розповідати про нас і нашу школу, але ніщо не зможе зробити це краще, ніж гра наших учнів. Слідкуйте за результатами наших учнів у соціальних мережах. Залишай заявку на повноцінне пробне заняття і сам переконайся в цьому! Ми проводимо уроки в школі в двох філіях, а також онлайн.

Вільний графік занять

Повноцінний пробний урок

Виступи учнів на концертах і участь в конкурсах школи

Професійна студія звукозапису

Ви вивчаєте ваших улюблених виконавців

Своя програма навчання

Викладачі

Нашої школи

TOP

Євген Кібелев
(гурт Hardkiss)

Осокорки, Онлайн

Барабани

Здобута освіта

Закінчив Музичну Школу Мистецтв #2 в Миколаєві, а також Київський Національний Університет Культури і Мистецтв, де отримав ступінь бакалавра.


Досягнення

Співпрацював з такими артистами і групами, як: -група «СКАЙ» (2015-2019) - учасник групи, запис 2-ух альбомів, концертна діяльність; -Наталія Могилевська (2012-2015) - концертна діяльність; -група «Makhno Project» - на даний момент «Estradarada» (2012-2015) - учасник групи, концертна діяльність; - Шоу барабанщиків «RhythmMen» (2010 - по теперішній час) - концертна діяльність.


Досвід

10 років


І ще трохи про досвід:

Мав співпрацю з безліччю кавер команд. Досвід в запису барабанах на студії. Близько року пропрацював в державному оркестрі «Збройних Сил України», де я навчився читати оркестрові ноти. Навіть був досвід роботи на великому американському лайнері (7 місяців) топ компанії «Royal Caribbean».


TOP

LAUD - Влад Каращук

Олімпійська, Онлайн

Вокал, гітара, імпровізація, сольфеджіо

Освіта:

Академія музики ім. Р. М. Глієра (бакалавр). Зараз навчаюсь там же на магістратурі. Також закінчив American music academy у Києві, яка була натхненна найвідомішим музичним навчальним закладом світу Berklee college of music у Бостоні


Стилі:

поп, R&B, jazz, funk


Досягнення:

Автор пісень, Фіналіст відбору на Євробачення, суперфіналіст проекту «Голос Країні 6».


TOP

Чудновський Михайло
Гурт - «Онука»

Олімпійська, Осокорки, Онлайн

Фортепіано, Цимбали, Сольфеджіо, Band-куратор, Калiмба

Здобута освіта

Національна музична академія України імені П. І. Чайковського


Досягнення

Концертуючий музикант, грає в гурті ONUKA. Співпрацює з ОКПП (прикордонна служба) в якості аранжувальника і піаніста. Лауреат міжнародних і всеукраїнських конкурсів. Мультиінструменталіст, грає на фортепіано, синтезаторі, цимбалах, сопілці, телинці, дводенцівці, баяні, акордеоні, дримбі.


Досвід

3 роки.


Музичні вподобання

Рок, класика, естрада, джаз, блюз, фолк.


TOP

Олександр Грищук - гурт «Скай»

Олімпійська, Онлайн

Електро-гітара, Акустична-гітара, Укулеле

Педагогічний досвід:

3 роки, індивідуальні та групові заняття.


Професійний досвід:

Понад 20 років безперервної концертної та студійної діяльності; - Телевізійні та кінозйомки (ранкові шоу, «Євробачення», телевізійні серіали, розважальні шоу «Дизель Шоу», «Вар’яти», «Квартал 95» тощо);


Гастролі:

США, Канада, Європа.


Музичні вподобання:

Широке коло, від джазу та арт-року до металу


Навчальна програма:

- засвоєння базових елементів теорії - володіння інструментом (для початкового та середнього рівня) - акомпанемент (виконання пісень, спів під гітару)


TOP

Олександр Довгаль

Олімпійська, Онлайн

Електрогітара, Акустична гiтара, Укулеле, Бенд куратор

Освіта:

Ніжинський державний університет ім. Н.В. Гоголя, факультет культури й мистецтв, кваліфікація - "викладач музичних дисциплін" магістр. Загальний викладацький досвід - 4 роки.


Досягнення:

аранжувальник, Мультіінструменіалст (Акустична гітара, електрогітара, Баян, Бандура, духові (труба), окарина, перкусія). Лауреат і дипломант міжнародних і всеукраїнських конкурсів.


Захоплююся творчістю:

Томмі Еммануель, Джон Меєр, Lenny Kravitz, Bruno Mars, Джо Бонамасса, Нуно Бетенкурт і ін. А так же групи: Coldplay, Elextro Deluxe, Keane, Smoove & Turrell, Stratovarius, Mr. Big, Van Halen, Арія, ДДТ, і ін.


TOP

Яріко

Олімпійська, Онлайн

Вокал

Здобута освіта

Національна академія керівних кадрів культури та мистецтв. Здобула дві вищі освіти пов'язані з педагогічною діяльністю. Перша спеціалізація: магістр вокальної методики викладання сольного співу, вокаліст, керівник ансамблю. Друга спеціалізація: Режисер, акторка.


Досягнення

Около десяти лет гастролей сольно и в составе cover band по всему миру. Страны: Китай, Таиланд, Кипр, Мальдивы, ОАЭ. На данный момент действующая вокалистка в известных заведениях Киева. Veranda, Прага, Buddha-Bar, Boho и т.д Вокалистка двух cover band. «The Moana» (disco-house, pop project) «Son Profundo» (Испанская и латиноамериканская музыка).


Досвід викладання

7 років.


Музичні вподобання

Жанри : соул, r&b, поп-рок, рок, джаз, блюз, лаундж.


TOP

Аліна Гаврилюк

Олімпійська, Онлайн

Естрадний та джазовий вокал

Здобута освіта

У 2008 успішно закінчила Тернопільську музичну школу №1 по класу фортепіано, естрадному та джазовому вокалу. 2013 здобула вищу освіту як соліст-вокаліст, викладач спеціальних дисциплін у Національній академії керівних кадрів культури і мистецтв. У 2019 отримала міжнародний сертифікат IELTS - рівень B2, що підтверджує високий рівень володіння англійською мовою. Можу вести уроки англійською.


Досягнення

Лауреат всеукраїнських та та міжнародних конкурсів : «Кришталевий Жайвір» - 2004,2005,2006 м.Тернопіль, «Молода Галичина» - 2004, 2005 м.Новояворівськ, «Творчість юних» 2002-2005 м. Тернопіль, «Різдвяна Зірка» 2004-2007 м. Мукачеве. Тривалий час була вокалісткою у складі оркестру при Тернопільській філармонії. Протягом 5 років працювала за кордоном соло-вокалісткою, дуетом та у складі кавер бенду “Shine” у таких країнах як Таїланд, Шрі Ланка, ОАЕ, Кіпр та Мальдіви. Брала беспосередню участь у іноземних музичних заходах та їх організації - Shangri La Villingili Resort “Maldivian island of music”, Ayada Maldives - “New Year festival”, “ Christmas holidays festival” , “Saint Valentine nights” Навчала джазовому та естрадному вокалу дорослих та дітей різного віку а також іноземців у онлайн режимі.


Досвід

Досвід викладання естрадного та джазового вокалу 4 роки.


Музичні вподобання

Всі стилі: Sam Smith, Kwabs, Peggy Lee, Etta James, Jessie Ware, Whitesnake, Rod Stewart


TOP

Юрій Шульга
(Бенд куратор)

Олімпійська, Онлайн

Гітара

Освіта

Вища педагогічна. Додаткове проф. навчання у гітарних гуру.


Досвід викладання

Більше 10 років і більше 300 вдячних випускників після індивідуального навчання!


Музичні вподобання

Funk, Gospel, Jazz, Lounge, Bossa Nova.


TOP

Максим Гафич

Олімпійська, Онлайн

Фортепіано

Освіта:

Музичну школу я закінчив екстерном за 2 роки, так саме за два;) А згодом, за плечима музичне училище, та Національна Музична академія України П. Чайковського. З 2018 - 2019 навчався спеціальній методиці гри у приватній школі Франції.


Професійний досвід:

Лауреат 10 музичних міжнародних конкурсів. у напрацюванні студійні записи. Досвід викладання 7 років.


Перформанси:

Франція, Шотландія, Португалія, Німеччина, Англія, Бельгія, Литва.


TOP

Анна Бібікова

Олімпійська, Онлайн

Фортепіано

Освіта:

В 7 років я почала навчатися у музичній школі. У 17 років вступила на факультет мистецтв імені А. Авдієвського НПУ імені М. П. Драгоманова, закінчила магістратуру.


Досягнення:

З 10 років брала участь у концертах та конкурсах, з 11 років їздила Україною з конкурсною програмою. Лауреат міжнародних та всеукраїнських конкурсів та фестивалів з фортепіано та вокалу, учасниця проектів композитора М. Шуха, фестивалів у Франції та Польщі (у складі хору).


TOP

Дар'я Ткаченко

Олімпійська, Осокорки, Онлайн

Скрипка

Освіта:

Закінчую магістратуру в музичній академії України ім. П. І. Чайковського.


Досвід:

Професійно займаюся скрипкою вже 18 років. Брала участь в таких проектах, як «Notre Dame de Paris. Le Concert »,« Rock Mozart. Le Concert »,« Rock Symphony »2018-2020 г «Winter at Tantora» (Саудівська Аравія) з Андреа Бочеллі 2020 р, гастролювала у складі Чернігівського філармонійного оркестру по Іспанії та Португалії (близько 30 концертів)


Педагогічний досвід

більше трьох років


TOP

Дар‘я Гажий

Олімпійська, Онлайн

Вокал

Освіта:

Дитяча музичка школа #1 ім.Я.Степового. Київська муніципальна академія естрадного та циркового мистецтв.Ступінь бакалавра за спеціальністю «Артист-вокаліст».


Досягнення:

Учасниця 44-го концертного сезону Київської дитячої філармонії Лауреат 1 премії 2-го Міжнародного конкурсу фестивалю «Golden Stars Of Autumn” Дипломант Міжнародного Конкурсу-Фестивалю «Південний Експрес» Лауреат 2 премії 5 відкритого міського конкурсу академічного музичного мистецтва юних виконавців «Українські композитори-дітям» Лауреат 2 ступеня міжнародного фестивалю творчості «Роза світу-Варна»


TOP

Таміла Лесь

Олімпійська, Онлайн

Вокал

Освіта:

Київський Університет ім. Бориса Грінченка, Естрадний вокал, сольний спів.


Педагогічний досвід:

6 років, індивідуальні та групові заняття вокалом з дітьми та з дорослими.


Професійний досвід:

Займаюся вокалом і фортепіано з дитинства. Виступала на сцені як в складі вокальних ансамблів, так і сольно.


Музичні вподобання:

Люблю різну музику, але з любіших - "Nightwish", "Within Temptation", Тіна Кароль, Юлія Саніна, Крістіна Агілера, Селін Діон.


TOP

Микита Ковтуненко

Олімпійська, Онлайн

Барабани

Освіта

Полтавська музична школа №1 (7 років) Полтавський коледж мистецтв (академічний відділ) Київська Муніципальна Академія Музики ім. Глієра (джазовий відділ)


Досвід викладання

2 роки


Музичні вподобання

Rock, Jazz, Pop, Funk, Hip-hop, R&B, Latin.


TOP

Марина Алєксєєнко

Осокорки, Онлайн

Естрадний, джазовий вокал, фортепіано

Здобута освіта

Луганська державна академія культури і мистецтв ім. Михайла Матусовського, естрадно-джазовий вокал.


Досягнення

Лауреат всеукраїнських та міжнародних конкурсів.


Досвід

5 років.


TOP

Борщова Марія

Осокорки, Онлайн

Фортепіано

Здобута освіта

Закінчила Київської середньої спеціалізованої музичної школи-інтернату ім. Лисенка (2011рік) та Київський Інститут Музики ім. Глієра.


Досягнення

Лауреат всеукраїнських та міжнародних конкурсів: - Всеукраїнський конкурс піаністів імені Нестора Нижанківського - 3-е місце (Стрий, 2002 рік), - Міжнародний конкурс молодих піаністів «На батьківщині Прокоф'єва» (2003год, Донецьк), - Міжнародний конкурс «Срiбній дзвiн» 2-е місце (Ужгород, 2004рік) - Міжнародний конкурс молодих піаністів ім. Караманова- (2005, Сімферополь).


Досвід

6 років.


Музичні вподобання

класика, джаз, естрада, рок, блюз.


TOP

Тетяна Трофимчук

Осокорки, Олімпійська, Онлайн

Скрипка

Здобута освіта

Рівненське музичне училище по класу скрипки, НМАУ імені П. І. Чайковського.


Досягнення

У 2019 му році гастролювала по Європі в складі оркестру Lords Of The Sound / Засновник музично-поетичного проекту «SPRAVZHNI», в якому грає на скрипці.


Досвід

5 років.


Музичні вподобання

класична і сучасна музика.


TOP

Ярослав Ляшенко

Осокорки, Онлайн

Класична гітара, укулеле

Здобута освіта

Музичне училище ім П.І. Майбороди по класу гітари.


Досягнення

Лауреат кількох всеукраїнських конкурсів.


Досвід

4 роки.


Музичні вподобання

фінгерстайл, блюз, джаз, популярна музика, класика.


TOP

Роман Шевцов

Осокорки, Онлайн

Електрогітара, класична гітара

Здобута освіта

Київський обласний коледж культури і мистецтв за спеціалізацією електрогітара, Національний університет культури і мистецтв, спеціалізація - електрогітара.


Досягнення

Грав в колективах: «Long Island cover-band» і акустичний дует «Koma».


Досвід

10 років.


Музичні вподобання

рок, блюз, класика, популярна музика, джаз.


TOP

Бажора Віталій

Осокорки

Барабани

Здобута освіта

Музична школа №16 Київський інститут музики ім. Глієра (Естрадної відділення)


Досягнення

Участі в різних джазових фестивалях України. Участь в джазовому семінарі проходив в м Ерфурт Німеччина. Учасник балкано- українського проекту. (Етнічна балканська музика). Робота в різних кавер бендах. Досвід роботи в студії.


Досвід

10 років


Музичні вподобання

Джаз, фанк, поп, рок, диско, реггі


TOP

Чудновська Діана

Олiмпiйська, Онлайн

Сценічна мова, aкторська майстерність

Освіта

Академія мистецтв імені П. Чубинського


Досягнення

Актриса класичного художнього альтернативного театру (КХАТ), актриса сучасного театру "Veritas", актриса дубляжу і озвучки Film.ua "ТакТреба Продакшн"


TOP

Азовцева Анастасія

Осокорки

Вокал

Освіта:

Закінчила Львівську Національну Музичну Академію ім. М.В.Лисенка (спеціалізація: естрадно-джазовий співак) Магістр у Київській муніципальній Академії музики ім.Р.Глієра (спеціалізація - спів естрадний )


Додаткова освіта:

Стажування на курсах джазового вокалу у таких провідних співаків Польщі : Христини Пронько, Марека Ставінскі, Януша Шрома


TOP

Дарина Гаврик

Осокорки

Вокал, Джазовий вокал

Освіта:

Нині закінчую ступінь бакалавра за спеціалізацією «джазовий спів» у Київській муніципальній академії музики ім. Р. М. Глієра. Здобула освітньо-кваліфікаційний рівень «молодший спеціаліст» у КМАМ ім. Р.М. Глієра за спеціалізацією «естрадний спів».


Досягнення:

Володарка гран прі всеукраїнського фестивалю «Планета зірок», кубку Леоніда Кучми на першому телевізійному фестивалі-конкурсі «Соловейко України» та стипендіатка президентського фонду Леоніда Кучми «Україна». Працювала бек-вокалісткою у талант-шоу «Голос країни», у гуртах: «Океан Ельзи», «Pianoбой» та «Vivienne Mort». Співпрацюю з такими артистами, як Марта Адамчук та Віра Кекелія.


Досвід викладання:

3 роки


Музичні смаки:

Всі течії джазової музики, етнічна музика, соул.


TOP

Ніна Анто

Олімпійська, Онлайн

Вокал, естрадний та джазовий вокал

TOP

Андрій Фролов

Олімпійська, онлайн

Гітара, електрогітара, укулеле

ВІДГУКИ

Наших учнів

Артем Матяш

Клас: Гитара

Викладач: Дмитрий

Давно хотел научиться играть на гитаре для души, но никак не мог определиться со школой. По совету друга, прошедшего обучение здесь, решил попробовать и результаты превзошли все ожидания. Гибкий график занятий, индивидуальный подход и, при должном желании, невероятно быстрый прогресс

Ева

Клас: Фортепиано

Викладач: Вадясова Наталья

Давно хотел научиться играть на гитаре для души, но никак не мог определиться со школой. По совету друга, прошедшего обучение здесь, решил попробовать и результаты превзошли все ожидания. Гибкий график занятий....

Роберт Старостин

Клас: Гитара

Викладач: Юрий Шульга

Обучение оказалось приятным, как будто у себя дома. Специфика преподавания проста и ненавящива из-за чего хочется продолжать учится. Подход индивидуальный, а не один для всех

Марико

Клас: Вокал

Викладач: Марина Алексеенко

Давно хотел научиться играть на гитаре для души, но никак не мог определиться со школой. По совету друга, прошедшего обучение здесь, решил попробовать и результаты превзошли все ожидания. Гибкий график занятий....

Глеб Шимко

Клас: Гитара

Викладач: Юрий Шульга

Научился играть на гитаре всего за 3 недели, учитывая что до этого не знал как гитару в руках держать. Преподаватель научил всем хитростям и тонкостям этого занятия, очень нравиться с ним заниматься, считаю что гитара самый красивый музыкальный инструмент, и научиться играть на нем это очень приятно. Считаю каждую потраченную гривну оправданной в полной мере

Юра

Клас: Гитара

Викладач: Дима Петренюк

Давно хотел научиться играть на гитаре для души, но никак не мог определиться со школой. По совету друга, прошедшего обучение здесь, решил попробовать и результаты превзошли все ожидания. Гибкий график занятий....

Андрей Козик

Клас: Гитара

Викладач: Виктор Сикорский

Отличный преподаватель. Нравиться индивидуальный подход и доступное объяснение даже на первый взгляд сложных вещей. При наличии желания ученика и готовности уделять необходимое количество времени гитаре — может очень многому научить.

Маша

Клас: Гитара

Викладач: Ляшенко Ярослав

Давно хотел научиться играть на гитаре для души, но никак не мог определиться со школой. По совету друга, прошедшего обучение здесь, решил попробовать и результаты превзошли все ожидания. Гибкий график занятий....

Ian Robbins

Клас: Гитара

Викладач: Юрий Шульга

Один из отзывов ученика нашей школы от Ian Robbins, from London по направлению электрогитара: «Yuriy has a relaxed yet succinct approach to teaching a lowly beginner what I believe to be a difficult instrument initially to learn to play. From music theory to rocking riffs Yuriy is a font of knowledge and a learned professional in his chosen field of music tuition.» Welcome to Maestro Music School

Олег

Клас: Гитара

Викладач: Юрий Шульга

Давно хотел научиться играть на гитаре для души, но никак не мог определиться со школой. По совету друга, прошедшего обучение здесь, решил попробовать и результаты превзошли все ожидания. Гибкий график занятий....

Настя Гребенюк

Клас: Гитара

Викладач: Ярослав Ляшенко

Уроки всегда насыщены, много интересного и необходимого для игры на гитаре. Желающим обучится игре на гитаре советую

Саша Кобинский

Клас: Гитара

Викладач: Петренюк Дмитрий

Замечательная школа, индивидуальный подход к каждому ученику. Все легко, понятно и доступно! Быстрее играть на гитаре вы нигде не научитесь!

Людмила Салова

Клас: Гитара

Викладач: Виктор Сикорский

Спасибо большое за вдохновение! Пусть каждый ученик, также как и мои дети, которые пробовали себя в игре на разных инструментах, поверит, что он может осилить все, что захочет, через свой труд при наставничестве таких преподавателей как в школе Maestro Music School

Катерина

Клас: Гитара

Викладач: Юрий Шульга

Мне очень понравились уроки гитары. Очень хочу восстановить обучение, но пока не хватает времени. Крутые преподаватели, очень приятно обучатся с реальными музыкантами)) график можно выбрать самой! Настоятельно рекомендую!

Владимир Абрамычев

Клас: Фортепиано

Викладач: Борщова Маша

Отличная школа. Ребенок очень доволен. Очень гибкий подход к процессу обучения.

Андрій Макаренко

Клас: Барабаны

Викладач: Данильев Антон

Хожу на барабаны в Maestro уже месяц, всем доволен. Большое спасибо!

Анастасия Новак

Клас: Гитара

Викладач: Ярослав Ляшенко

Отличная школа. Гибкий график, талантливые преподаватели. С нуля, за 4 месяца научили играть на гитаре и теперь легко могу выучить песни которые нравиться

Andreii Kopylov

Клас: Гитара

Викладач: Юрий Шульга

Хорошие преподаватели и хорошая администрация... всем спасибо

Никита Герасименко

Клас: Барабаны

Викладач: Озеров Кирилл

Привет, мне все очень понравилось! Школа хорошая, все преподаватели молодые, амбициозные, профессионалы своего дела и, что самое главное, «идут в ногу со временем»! Там учился мой приятель, и ему явно удалось усовершенствовать свои навыки. Ещё мы делали видео-упаковку для этой школы и снимали отзывы учеников, и мы заметили, что абсолютно все рекомендовали эту школу своим друзьям и знакомым! Делаю вывод, что нужно найти свободное время и попробовать развить себя с новой стороны:)

Светлана Кийкова

Клас: Фортепиано

Викладач: Лысак Юлия

Современный подход в обучении. Молодые, творческие и профессиональные преподаватели заряжают позитивом и любовью к музыке. Очень рады, что вы есть:+1:

Татьяна Миненко

Клас: Вокал

Викладач: Лысак Юлия

Занимаюсь вокалом в этой школе. Результатом довольна. Мой педагог очень понятно объясняет все. Петь стало легче. Раньше я пела все "горлом". Начала заниматься онлайн во время карантина, сейчас уже занимаюсь "вживую".

Сияна Тегипко

Клас: Вокал

Викладач: Лысак Юлия

Мне очень нравится сюда ходить, интересно рассказывает педагог. Довольно часто проходят разные мероприятия, такие как: конкурсы, квартирники, прямые эфиры в Инстаграм. Нравится что мы с Юлией ( мой педагог) часто пробуем что-то новое. Скучно никогда не бывает. Вообщем, я в восторге от этой школы.

Anna Simon

Клас: Вокал

Викладач: Ярико Дзвинка

Занимаюсь уже год, найдя случайно эту школу по первой ссылке. Сказать что преподавателю Ярославе нужно поставить памятник это ничего не сказать. Всех друзей-крикунов отправляю сюда.

Диана Григорьян

Клас: Фортепиано

Викладач: Танська Таня

Уже почти год занимаюсь в данной школе игре на фортепиано и очень довольна, что выбрала именно ее! Занимаюсь с Таней, и, так сложилось, что у нас совпали и музыкальные вкусы, и характеры, что не может не радовать)) отличный преподаватель и человек :) В общем, всем советую!

Анна Шароева

Клас: Вокал

Викладач: Ярико Дзвинка

Отличная школа! И прекрасный преподавательский состав! Занимаюсь здесь вокалом с преподавателем Ярославой и фортепиано с Натальей! Уроки проходят в веселой , понятной и дружеской атмосфере! Очень рада, что попала именно сюда

Alina Kuzmina

Клас: Гитара

Викладач: Сикорский Витя

Очень крутая школа) Встретят всегда с улыбкой на лице, веселые преподаватели, которые отменно знают свой предмет и обязательно передадут свой опыт доходчиво как взрослым, так и деткам) Однозначно 5 звёзд.

Наталія Стеценко

Клас: Фортепиано

Викладач: Наташа Войтович

Занимаюсь в этой школе: море позитива, прекрасный педагог Наталка Войтович, а я за полгода освоила фортепиано и теперь по вечерам могу релаксировать под звуки собственной игры.

Alina Fug

Клас: Фортепиано

Викладач: Лида Михеева

Шукала музичну школу в Києві, щоб було недорого, близько до дому, а головне таку, щоб дійсно навчитися грати. Я знайшла її - це саме школа maestro music. Школа підійде як для новачків, так і для тих, в кого є музична освіта, для дітей та дорослих. Навчаюся на фортепіано у Лідії та на електрогітарі в Олександра. Викладачі не тільки круті професіонали-музиканти, а ще й чудові педагоги. Адміністрація завжди привітна та відповідає на всі запитання. Maestro Music - то любов!

Artem Spinov

Клас: Гитара

Викладач: Ярослав Ляшенко

Прекрасная школа! Отдельное спасибо прекрасному преподавателю Ярославу!

ЗАПИСАТИСЯ НА

пробне заняття


  заказати

  зворотнiй дзвiнок


   Натискаючи кнопку Прийняти, ви автоматично погоджуєтесь з правилами школи

   Замовити зворотній дзвінок
    Натискаючи кнопку Прийняти, ви автоматично погоджуєтесь з правилами школи

    Купити сертифікат


     Натискаючи кнопку Прийняти, ви автоматично погоджуєтесь з правилами школи

     Запис на онлайн заняття      Виберіть предмет:

      Натискаючи кнопку Прийняти, ви автоматично погоджуєтесь з правилами школи

      Записатися в школу       Виберіть предмет:

       Виберіть філія:


       Натискаючи кнопку Прийняти, ви автоматично погоджуєтесь з правилами школи

       Записатися на предмет
        Натискаючи кнопку Прийняти, ви автоматично погоджуєтесь з правилами школи

        Залишити відгук
         Натискаючи кнопку Прийняти, ви автоматично погоджуєтесь з правилами школи

         Записатися          Натискаючи кнопку Прийняти, ви автоматично погоджуєтесь з правилами школи